thenie per mesuesit

Thenie & poezi | facebook, Sonte…përpara se të mendosh rreth nje fjale të pakëndshme, mendo për dikë që nuk mund të flasë! sonte…përpara se të ankohesh për shijen e ushqimit,.
Thënie politike | facebook, Politikanë të dashur, urime festa juaj sikur shën valentini që është ditë e veçantë për të dashuruarit, ashtu është edhe 1 prilli është ditë speciale.
Sally: gezuar 8 marsin per te gjithe nenat shqiptare! – youtube, Gezuar 8 marsin sign in with your youtube account (youtube, google+, gmail, orkut, picasa, or chrome) to add sallytube1 ‘s video to your playlist..

Per shoqen time (xh) – youtube, Kete video e kam punuar per nje vajze te cilen e kam njohur nga fb .edhe pse asnjehere nuke kam pare ,eshte e rendesishme per mua.i uroj suksese te dua.
7 marsi dita e mesuesit, Te nderuar ketu mund te shkruani ne lidhje me 7 marsin diten e mesuesit,per shkollen shqipe.te gjitha shkrimet mund ti shkruani ne forme eseje ose nese keni edhe.
Yll press – arsim, Yll press eshte nje medium i cili eshte themeluar per tju mundesuar qytetareve shqiptar dhe te tjereve ne vend, diaspore dhe ne ballkan te informohen lirshem.

Manual për mësuesin – fsash-spash web site, Manual për mësuesin manual për mësuesin mësimdhënia dhe të nxënit në edukimin joformal hartuar në kuadrin e pro-jektit “program përfshirës mbi.
Qesharake – barcaleta shqiptare – gëzuar . com, Ishin tre burra një gjerman një amerikan dhe një grek, kishin të benin një konkurs kush do rrinte më shum me derrin brenda ne kasolle te derrit..
Arsimtarët dhe nënat festojnë festat e tyre, 7-8 marsin, Shqiptare te bashkuar per nje shqiperi te bashkuar ! kemi 65 vizitor(e) dhe 0 anetar(e) ne faqe ne kete moment. ju jeni vizitor anonim..

Isa Mulaj: Elementet e Krimit Miks: Kamishi, Katraboni, Kontrabanda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>